Frankó Lovas Egylet
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Elfelejtettem a jelszót
 
Főmenü
 
Igénylés

* Adatlap
* Kérhető karakterek
* Kérem!

 

 
Frankó Lovas Egylet

* Lányok
* Fiúk

 

 
Szerepjáték

* Névtáblát hoztam
* Szerepezek

 

 
Szerepezek
[85-66] [65-46] [45-26] [25-6] [5-1]

2010.06.09. 14:15 Idézet
Bella

Stella Roderick Pandora

-Állj!-mondtam majd Martinra néztem.-Ahm kedves lány bár nem nagyon beszélgettünk!-

Alex Roderick Pandora

-Sztem is kedves lány de énse sokat beszéltem még vele!-mondtam majd tovább folytattuk és pár perc múlva Stella feladta.Büszkén mosolyogtam Stellára. 


2010.06.09. 14:09 Idézet
Ruru

Martin Hunter:

Csendben ültem a lovam hátán, aki a homokot kaparászta.
- Amúgy ti, hogy jöttök ki Elisa-val? - kérdeztem.


2010.06.09. 13:50 Idézet
Bella

Stella Roderick Pandora

-Alex Roderick Pandora ezt most fejezd be!-mondtam neki dühösen.Majd adtam neki egy pofont.-Áhh értem, de most ha megbocsátasz megverem a tesómat!-mondtam neki majd elkeztünk verekedni.

Alex Roderick Pandora

-Jól van már anyuci!-mondtam majd kaptam egy pofont.-Most meghalsz!-mondtam majd elkeztünk megint verekedni.


2010.06.09. 13:47 Idézet
Ruru

Martin Hunter:

- Éppen terepre készültem, amikor jött az üzeneted. Aztán úgy voltam vele, miért is ne jöjjek erre. - mondtam.


Elisabeth Swan:

Most, hogy Martin is elment, teljesen egyedül maradtam a lovardában.
A gitáromat bevittem a szobámba, majd kimentem a lovamhoz.
- Szia nagyfiú! - mondtam, mikor beléptem a boxba.
- Csak mi vagyunk itt. - mondtam sóhajtva, majd leültem a szalmá
ra a lovam mellé, aki éppen feküdt.


2010.06.09. 13:12 Idézet
Bella

Stella Roderick Pandora

-Szia...!-mondtam majd abbahagytuk a verekedést.-Ugye nem azért jöttél le mert hívtalak mármint ugye volt kedved hozzá?-kérdeztem tőle.-Bár megértem ha nem volt kedvem a tesómhoz!-nevettem majd meglöktem a tesómat ő meg belenyomta a fejemet a homokba.

Alex Roderick Pandora

-Hello!-köszöntem majd miután Stella meglökött belenyomtam a fejét a homokba.


2010.06.02. 13:42 Idézet
Ercy

Martin Hunter:
Ép Neytiri-t csutakoltam, amikor jött egy SMS. Először nem tudtam, hogy ki az, mivel a szám ismeretlen volt, de azután rájöttem.
Felszerszámoztam a szürke kancát, majd elindultam vele ki a partra.
Az utat galopp-ban tettük meg, s az elénk kerülő kidőlt fákat lazán átugrattuk.
A partra kiérve hamar megláttam Stelláékat.
Odaügettem hozzájuk.
- Sziasztok. - mondtam, de nem száltam le a kancáról.


2010.06.01. 15:37 Idézet
Bella

Alex Roderick Pandora

-Hát igen... mostanában nem láttalak!-mosolyogtam Stellára.

Stella Roderick Pandora

Elmosolyodtam majd írtam a telefonomon egy sms-t Martinnak, hogy ha van kedve jöjjön le a partra surfözni.-Na és persze azóta nem vertem meg senkit!-mosolyogtam majd megütöttem.

Alex Roderick Pandora

-Miért megvertél már valaha is?-kérdeztem nevetve majd elkeztünk játékosan verekedni. xD

 


2010.06.01. 15:01 Idézet
Ruru

Martin Hunter:
- Nincs. - mondtam kissé elkomorodva. Majd elköszöntem a lánytól, s az istállóba mentem.

Elisabeth Swan:
- Elvagyok. - mondtam.
- A szüleim elküldtek otthonról, mert volt néhány kisebb botrány, aztán mondták, hogy utazzak el egy kicsit. - mondtam.
- De neked nincsenek ilyen problémáid. - mondtam.

Martin Hunter:

- Semmi különös.
- Veled?

Elisabeth Swan:

- Igen. - mondtam mikor kijavítottam egy újabb hibás kottát.
- És mi a helyzet veled Martin? Rég láttalak...

Martin Hunter:

Miután Stella és Alex is eltűnt ezért úgy döntöttem, hogy a parkban leülök egy kicsit. Mikor a bejáratához értem, megláttam Elisabeth-et. Épp gitározott.
- Látom még mindig dalokat írsz. - mondtam mikor épp befejezte az egyiket.

Elisabeth Swan:

- Kösz. - mondtam.
Mikor elrendeztem a lovam cucait, addigra Alex-nek hűlt helye volt.
Vállat rántottam, majd felmentem a szobámba, elővettem a füzetem és a gitárommal a hátamon mentem a parkba...
Ott leültem egy padra, majd kinyitottam a füzetet, s elkezdtem játszani, ami oda volt írva. A rosszul megírt hangokat és ritmusokat kijavítottam a papíron, majd mikor úgyvéltem, hogy jó a többszöri ismétlés után, akkor eljátszottam párszor a dalt. Majd a másik 3 dallal is megcsináltam ugyanezt.


2010.05.31. 16:34 Idézet
Bella

Stella Roderick Pandora

Lassan kimentem az új lányhoz.Én inkább nem mentem oda, nem szerettem az idegeneket.Láttam Alex-el elég jól elvan mint mindig mindenki ugyhogy felmentem a szobámba, átvettem a surf ruhámat és lesétáltam a partra.Nem sokkal késöbb Alex is catlakozott hozzánk.

Alex Roderick Pandora

-Okés!-mondtam majd megmutattam a boxot Elisabeth-nek és bevitte a lovát.Mikor láttam Stellát surfdeszkával énis felmentem gyorsan a szobámba, átöltöztem majd elindultam a surf deszkával a partra, nemsokára utolértem Stellát.-Hello Stella, csak nem surfözni indulsz?-kérdeztem tőle.

Stella Roderick Pandora

-De...!-mondtam neki komoran majd odaértünk és bementünk a vízbe.Pár óra múlva kijöttünk megszáradni.-Rég találkoztunk!-mosolyogtam Alex-ra.


2010.05.28. 19:43 Idézet
Ruru

Épp a cuccaimat pakolta ki apa, amikor egy srác jelent meg.
- Hali. Elisabeth vagyok. - mondtam egy kacér mosollyal.
- Ha nagyon szeretnél. - mondtam. - Elmondhatnád, hogy hova vezethetem be Top Secret-et.

- Értem. - mondtam nyugodt hangon, amíg észre nem vettem, hogy egy ismerős lovast meg nem láttam az udvaron.

2010.05.28. 16:15 Idézet
Bella

 

Odasétáltam Martin mellé.-A ... tesóm!-mondtam komor hangon miután elment Alex.

Hallotam jött valaki.Kimentem megnézni majd egy új csaj jött.-Hello, Alex vagyok!-mutatkoztam be.-Segítsek valamit?-kérdeztem tőle.


2010.05.26. 17:00 Idézet
Ruru

Fél óra kocsikázás után végre megérkeztünk a lovardába.
Kipattantam a kocsiból, majd a lószállítóhoz siettem, leengedtem a rámpát, majd a már nyugtalanul ficánkoló pej angol telivért levezettem.
- Nyugi öcsi! - mondtam.


2010.05.26. 16:30 Idézet
Ruru

- Hello Alex. - üdvözöltem.
- Én Martin vagyok. - mutatkoztam be, majd a földet bámuló lányra pillantottam.

2010.05.26. 14:33 Idézet
Bella

Amikor Martin kiment kaptam egy sms-t, hogy a testvérem jön.Gyorsan kimentem kimentem de pont akkor jött be a kocsija a lovardába.Erőltett mosollyal odamentem hozzá.-Szia Alex!-mondtam kedvesen.Majd meglökött.-Köszi!-Késöbb Zanthos is megjött majd bevezette Alex a boxába.Ekkor odajött Martin de én csak a földet néztem.

Kültem eegy sms-t Stellának, hogy ott vagyok nemsokára.Pár percen belül ott voltam, kiszálltam a kocsimból és a tesóm fogadott.-Ohh megtiszteltetés, hogy te fogadtál!-mondtam viccesen majd meglöktem kicsit.Zanthos is nemsokára megérkezett.Bevezettem a boxába amit Stella mutatott majd odajött egy idegen srác (Marint)-Hello, Alex vagyok!-mutatkoztam be majd látam Stella a földet nézi.-Mi az Stella tetszik a föld?-kérdeztem tőle de ő nem válaszolt.


2010.05.25. 17:13 Idézet
Ruru

Mikor láttam, hogy Stella elfoglalta magát a szőlőevéssel, felálltam a kanapéról, majd kimentem az istállóba.

2010.05.21. 15:25 Idézet
Bella

 

Durcásan félrehúzodtam kicsit majd megint elkeztem dobálni Martint.Majd egyszer csak elfogyott.-De nem is ettem még...!-mondtam magamnak.Megrántottam a vállamat majd kimentem még szőlőért de ezt már nem dobáltam (csak pár szemet xD)


2010.05.21. 14:10 Idézet
Ruru

- Ejnye. - mondtam komolyan, de közben ott lapult a szám szélén a mosoly..
- Az arra való, hogy megedd, és nem arra, hogy csatázz vele. - mondtam poénosan.

2010.05.20. 19:17 Idézet
Bella

-Hmmm...jól néz ki!-mondtam a kajára majd neki is álltunk enni.Finom volt amit Martin csinált.-Ez finom volt!-mondtam miután megettem.Kivittem a tányéromat és betettem a mosogatógépbe.Majd vettemm elő a hűtőből szőlőt, megmostam majd leültem a kanapéra Martin mellé.Majd elkeztem vele dobálni és nevettem.


2010.05.20. 19:11 Idézet
Ruru

Mire Stella lejött, addigra el is készítettem egy zöldséges tálat, s mellé még egy különleges, kissé csípős szószt is csináltam.

2010.05.20. 19:08 Idézet
Bella

-De már énis éhes vagyok!-mondtam Martinnak.Majd felmentem a szobámba és felvettem egy rövidnadrágot meg egy pólót.utána lementem Martinhoz.


[85-66] [65-46] [45-26] [25-6] [5-1]

 
Látogatók
Indulás: 2010-04-06
 
Chat-box
 
Elite Affies

 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom